Yhteystiedot

Kontiolahden Kajastus ry

Kontiohalli
Vierevänniementie 6
81100 Kontiolahti
kontiolahden.kajastus@gmail.com

 

 

Hallitus

 

Puheenjohtaja Jasu Salminen      050-3392871   kontiolahden.kajastus@gmail.com

 

Sihteeri/ Seurasiirrot Katja Turunen 040-5648121   katja.turunen@hotmail.com

 

Varapj             Antti Heikkinen       050-3315988   kontiolahden.kajastus@gmail.com

 

Jäsen              Petri Hämäläinen   044-0679827   petrihamalainen@elisanet.fi

 

Jäsen             Jonna Lappalainen 041-3622116  lappalainen.jonna83@gmail.com

 

Jäsen              Marika Kolehmainen 050-5713393 marika.kolehmainen@telemail.fi

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kirjanpito: Tilitoimisto Laskentatulos Oy

Hanne Airaksinen puh: 0400-229 878 sähköposti: hanne.airaksinen@laskentatulos.fi

 

 

Edustusjoukkue

 

Joukkueenjohtaja   Antti Heikkinen     050 3315988  antti.heikkinen@phillipsmedisize.com

    

Valmentaja          Harri Turunen 050 5675226

Huoltaja               Kimmo Gröhn

 

 

 

Junioripäällikkö

 

Jonna Lappalainen 0413622116, lappalainen.jonna83@gmail.com

 

   
  

  

 

 

 

 

 

E-juniorit

 

Valmentaja Kai Hirvonen 040-9643290, kaitsu240@gmail.com

 

Joukkueenjohtajat

Pertti Varis, varispertti@gmail.com

Mirella Holopainen, mirella.holopainen@gmail.com, 040-410 8178

 

Huoltaja

 

 

 

F-juniorit 

 

Vastuuvalmentaja Petri Turunen, 040-521 1656

 

Valmentaja Jyrki Kortelainen 050-328 6529

 

Joukkueenjohtaja Matti Lappalainen 044-2564556, lappalainen.matti@gmail.com.

 

Rahastonhoitaja Marika Kolehmainen, marika.kolehmainen@telemail.fi.

 

Huoltaja Pasi Parkkinen

 

 

 

Luistelu/Kiekkokoulu

 

Kontiolahti:Minja Turunen 050-340 4006 ja Pinja Leppänen

Eno Joona Karjalainen ja Toni- Wille Immonen

 

LKK- koordinaattori Roosa Immonen 040-848 6318

 

 

Ukko-Kontiot +35

Petri Itälä 050-310 0966

 

Kunto-Kiekko (miehet ja naiset)

Petri Itälä 050-310 0966

 

Rulla-kiekko

 

 

Naisten harrastekiekko

 

Yhteyshenkilö

Hanna Halonen, 040-742 9058, hannahalonen80@gmail.com

 

 

Kaja Vanhemmat

 

Jonna Lappalainen 041-3622116