Yhteystiedot

Kontiolahden Kajastus ry

Kontiohalli
Vierevänniementie 6
81100 Kontiolahti
kontiolahden.kajastus@gmail.com

 

 

Hallitus

 

Puheenjohtaja Juha Immonen      0400-126059   kontiolahden.kajastus@gmail.com

 

Sihteeri            Katja Turunen       040-5648121   katja.turunen(at)hotmail.com

 

Varapj             Antti Heikkinen       050-3315988   kontiolahden.kajastus@gmail.com

 

Jäsen              Petri Hämäläinen   044-0679827   petrihamalainen(at)elisanet.fi

 

Jäsen              Jasu Salminen       050-3392871   jasu.salminen(at)outlook.com

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kirjanpito: Tilitoimisto Laskentatulos Oy

Hanne Airaksinen puh: 0400-229 878 sähköposti: hanne.airaksinen@laskentatulos.fi

 

 

Edustusjoukkue

 

Joukkueenjohtaja   Antti Heikkinen     050 3315988  antti.heikkinen@phillipsmedisize.com

    

Valmentaja          Harri Turunen 050 5675226

Huoltaja               Kimmo Gröhn

 

Junioripäällikkö

 

Jonna Lappalainen 0413622116, lappalainen.jonna83@gmail.com

 

 

 

 

C- juniorit

 

Kaudella 2017-2018 ei toimintaa.

Joukkueenjohto: Katja Turunen 040-5648121

   
  

            

 

 

 

 

 

E-juniorit

 

Valmentajat

Kai Hirvonen 040-9643290, kaitsu240@gmail.com

 

Joukkueenjohtajat

Pertti Varis, varispertti@gmail.com

Mirella Holopainen, mirella.holopainen@gmail.com, 040-410 8178

 

Huoltaja

 

 

F-juniorit 

 

Vastuuvalmentaja

Petri Turunen, 040-521 1656

Valmentaja

Jyrki Kortelainen 050-328 6529

 

Joukkueenjohtaja

Matti Lappalainen 044-2564556, lappalainen.matti@gmail.com.

 

Rahastonhoitaja

Marika Kolehmainen, marika.kolehmainen@telemail.fi.

 

Huoltajat

Pasi Parkkinen

 

Ukko-Kontiot +35

Petri Itälä 050-310 0966

 

Kunto-Kiekko (miehet ja naiset)

Petri Itälä 050-310 0966

 

Rulla-kiekko

 

Naisten harrastekiekko

 

Yhteyshenkilö

Hanna Halonen, 040-742 9058, hannahalonen80@gmail.com

 

Luistelu/Kiekkokoulu

 

Roosa Immonen 040-848 6318

 

Kaja Vanhemmat

 

Jonna Lappalainen 041-3622116