Harrasteliiga AHL 2018-2019

 

Ilmoittaudu harrastesäännöillä pelattavaan kiekkosarjaan !!!!

  

Sovittuja asioita aikaisemmilta vuosilta tulevasta kaudesta:

- Ottelukohtainen maksu 95€/joukkue.

- Tehdään kaksi lohkoa ylempi/alempisarja.

- Joukkue voi perua riittävän ajoissa ottelun kerran syys ja kevätkaudella.

- Sarja alkaa 2.9.2018. 

- Kaksi kiinteää pelivuoroa sunnuntaisin 14.15 ja 15.30 ja satunnaisia pelejä lauantaisin.

- Pelaajalista numeroineen toimitettava ja lisätävä uudet kauden edetessä.

- Tuomareilta/ tarkkailijalta tulleiden tietojen mukaan päätetään tarvittaissa sanktioista.

- Rehti pelitapa kunniaan. 

 

Ilmoittautuminen sähköpostilla petri.itala@joenloka.fi

Liitä mukaan joukkueen vastuuhenkilön yhteystiedot/varahenkilön ja joukkueen pelaajaluettelo. Merkitse listaan pelaajan " taiteilijanimin". Pelaajalistaa voi täydentää myöhemmin.

Ilmoittautumisia vastaanottaa ja lisätietoja antaa myös:

Petri Itälä puh. 050 3100966 (Ps. Jos en vastaa laita tekstiviestinä)

Antti Hakkarainen peli vastaava, puh. 045 6718898

 

Harrasteliigan maksut voi suorittaa tilille: FI3151650720057892  Antipro. Maksut suoritettava etukäteen ennen pelejä. Viittenä: Joukkeen nimi tai jatkossa joukueen kiinteä viitenumero jolla aina maksetaan. (Voi maksaa kerralla useamman pelin) Harrastekiekon säännöt:

http://www.finhockey.fi/harraste/saannot/

 

Joukkeet: Kaikkien tulee varmistaa ilmoittautuminen!!!!!!!!

 

Kärki-Team: Tero Potkonen Puh. 0408316362  potko_89@hotmail.com

Jormalin Lämäri: Juha Tanskanen Puh. 0505067829

Pielisen Betoni:Timo Lukkarinen Puh. 0400 922159

Hc Mahat: Jarno Buljugi Puh. 0405333199  jarno.buljugin@telemail.fi

John Deere: Joni Turunen Puh. 041 4436119

Houli Divers /Muri: Juuso Oinonen Puh.0407768536  juuso.oinonen@gmail.com

Houli Divers/Muri: Jiri Jormakka  Puh.0503726578 jiri.jormakka@mail.com

IHH: Aki Tervo  0405286146 aki.tervo@luukku.com

IHH: Anssi Raitala 0503016425 anssi.raitala@jns.fi

Lätkä Jätkät: Anssi Hyttinen 0443382052 toimisto@pumpputasoite.fi

Dynamo : Tomi Hiltunen 0400267801 tomi.hiltunen86@gmail.com

Eagles:  Atte Varis 0504632293 atte_ee@hotmail.com 

KolaGb: Mika Turunen 0405781556 turusmika82@gmail.com

KolaGb: Lassi Laukkanen 0503224734

Tupsukat: Tuomo Toivanen 0504941890 tuomo.toivanen@icloud.com

Puukädet: Joni Tikka 0442049723