Kai Hirvonen huolehtii muun henkilöstön kanssa, että Kontiohallin jää ja muut tilat ovat loistokunnossa.

 

HALLINHOITAJAT:

KAI HIRVONEN           p.040-964 3290

JARI PÄÄSKYVUORI  p.050-3053895 

Mailavuoro alle 13v on tarkoitettu vain alle 13 vuotiaille ja heidän vanhemmille.

Toimintaa ja ikärajoja tullaan tarkkailemaan ja asiattomat ohjataan oikeille vuoroille.

JOKAINEN KÄYTTÄÄ TÄSTÄ LÄHTIEN OMIA KIEKKOJA

KYPÄRÄN KÄYTTÖÄ SUOSITELLAAN KAIKILLA,MYÖS LUISTELUVUOROILLA

 

VK 7

MA 12.2      15.15-16.00   MAILAVUORO ALLE 13V   huom. järjestys

                  16.00-16.45   MAILAVUORO YLI 13V     huom. järjestys

                  17.00-18.00   KAJASTUS NAISET

                  18.15-19.15   RAKENTAJAT

                  19.30-20.30   KOUKKUSELÄT

                  20.45-21.45   SAIRAANHOITOPIIRI

 

TI 13.2       15.00-16.00   AMT

                 16.15-17.00   YLEISÖLUISTELU

                 17.00-18.00   JOKP F-08/09

                 18.15-19.15   

                 19.30-20.30   EAGLES

                 20.45-21.45   LAAKKONEN 

 

KE 14.2    15.15-16.00    MAILAVUORO ALLE 13V       huom. järjestys

                 16.00-16.45    MAILAVUORO YLI  13V   huom. järjestys

                 17.00-18.00   JOKP E-07

                 18.15-19.15   KAJE  

                 19.30-20.45   NESTORIT

                 21.00-22.00   PUNALAN POLKUKONE

 

TO 15.2  

                  17.00-18.00    JOKP D-05

                  18.15-19.15  

                  19.30-20.30   LESTARRES

                  20.45-21.45   MAHAT

                 

 

PE 16.2    15.00-15.45   YLEISÖ

                 16.00-17.00   JOPET

                 17.15-18.15   KAJA F

                 18.30-19.30   HARRASTE

                 19.45-20.45   UKKOKONTIOT

                 21.00-22.00   KÄRKI TEAM

                 22.15-23.30   KIIALA

 

 LA 17.2       9.00-10.00     YLEISÖLUISTELU/KIEKKOKOULU

                   10.00-10.45    MAILAVUORO ALLE 13V  

                   10.45-11.45    MAILAVUORO YLI 13V   

                   12.00-13.00   EAGLES

                   13.15-14.15   SCHENKER

 

SU 18.2        10.30-11.30   ABLOY/PTP

                    11.45-12.45   YLEISÖ

                    13.00-14.00   CASE110/UPM10 

                    14.15-15.15   EAGLES  

                    15.30-16.30   VEIJARIT      

                    16.45-17.45   HARRASTE

                    18.00-19.00   AP/JD

                    19.15.20.30   THERMO