Kai Hirvonen huolehtii muun henkilöstön kanssa, että Kontiohallin jää ja muut tilat ovat loistokunnossa.

 

HALLINHOITAJAT:

KAI HIRVONEN puhelinnumero 040- 964 3290

Mailavuoro alle 13v on tarkoitettu vain alle 13 vuotiaille ja heidän vanhemmille.

Toimintaa ja ikärajoja tullaan tarkkailemaan ja asiattomat ohjataan oikeille vuoroille.

JOKAINEN KÄYTTÄÄ TÄSTÄ LÄHTIEN OMIA KIEKKOJA

KYPÄRÄN KÄYTTÖÄ SUOSITELLAAN KAIKILLA,MYÖS LUISTELUVUOROILLA

 

VK 49

MA   4.12   15.15-16.00   MAILAVUOROT ALLE 13V. Huom ikäraja

                  16.00-16.45   MAILAVUOROT  YLI 13V

                  17.00-18.00   KAJA NAISET

                  18.15-19.15   RAKENTAJAT

                  19.30-20.30   KOUKKUSELÄT

                  20.45-21.45   SHP

 

TI 5.12      15.00-16.00   AMT VENE

                 16.15-17.00   YLEISÖLUISTELU

                 17.00-18.00   JOKP F-08/09

                 18.15-19.15   KAJASTUS M1

                 19.30-20.30  

                 20.45-21.45   LAAKKONEN 

 

KE 6.12    15.15-16.00   MAILAVUORO AL.LE13V

                 16.00-16.45   MAILAVUORO YLI 13V

                 17.00-18.00   ABLOY/PTP

                 18.15-19.15   JOKP C

                 19.30-20.45   NESTORIT

                 21.00-22.00   PUNALAN POLKUKONE

 

TO 7.12   15.45-16.45   YLEISÖLUISTELU

                17.00-18.00   KAJE

                18.15-19.15   KAJASTUS M1

                19.30-20.30   LESTARRES

                20.45-21.45   MAHAT

 

PE 8.12   15.00-15.45  YLEISÖLUISTELU

                16.00-17.00   JOPET

                17.15-18.15   KAJA F

                18.30-19.30   HARRASTE

                19.45-20.45   UKKOKONTIOT

                21.00-22.00   KÄRKI TEAM

                22.15-23.30   KIIALA

             

 

 LA 9.12    9.45-10.45      YLEISÖLUISTELU/KIEKKOKOULU

                 10.45-11.45    YLEISÖLUISTELU     

                 12.00-13.00    SCHENKER

                 13.20-16.30    KAJASTUS M1 vs. LL-89

                 16.30-17.30    EAGLES

               

 

SU 10.12  10.30-11.30    ABLOY/PTP  

                11.45-12.45    YLEISÖLUISTELU 

                13.00-14.00    CASE 110/UPM10

                14.15-15.15   EAGLES

                15.30-16.30   VEIJARIT

                16.45-17.45   HARRASTE

                18.00-19.00   AP/JD

                19.15-20.30    THERMO