Kai Hirvonen huolehtii muun henkilöstön kanssa, että Kontiohallin jää ja muut tilat ovat loistokunnossa.

 

HALLINHOITAJAT:

KAI HIRVONEN           p.040-964 3290

JARI PÄÄSKYVUORI  p.050-3053895 

Mailavuoro alle 13v on tarkoitettu vain alle 13 vuotiaille ja heidän vanhemmille.

Toimintaa ja ikärajoja tullaan tarkkailemaan ja asiattomat ohjataan oikeille vuoroille.

JOKAINEN KÄYTTÄÄ TÄSTÄ LÄHTIEN OMIA KIEKKOJA.HALLILLA ON MYÖS LAINAKIEKOT.

PALAUTTAMATTA/KERÄÄMÄTTÄ JÄÄNEET KIEKOT LASKUTETAAN

KYPÄRÄN KÄYTTÖÄ SUOSITELLAAN KAIKILLA,MYÖS LUISTELUVUOROILLA

 

VK 43      

  MA 22.10 15.15-16.00   MAILAVUORO ALLE 13V

                  16.00-16.45   MAILAVUORO YLI 13V

                  17.00-18.00   KAJA NAISET

                  18.15-19.15   RAKENTAJAT

                  19.30-20.30   KOUKKUSELÄT

                  20.45-21.45   SAIRAANHOITOPIIRI

 

TI  23.10   15.00-16.00   AMT

                 16.00-16.45   YLEISÖLUISTELU  

                 17.00-18.00   KARJALAN KOPLA

                 18.15-19.15   KAJASTUS F-jun

                 19.30-20.30   JOKP E

                 20.45-21.45   LAAKKONEN 

 

KE  24.10 15.15-16.00   MAILAVUORO ALLE 13V      

                 16.00-16.45    MAILAVUORO YLI 13V

                 17.00-18.00   TEAM KONTIOHALLI

                 18.15-19.15   KAJASTUS M1

                 19.30-20.45   NESTORIT/PURSISEURA

                 21.00-22.15   KIIALA 

 

TO  25.10  15.15-16.00   MAILAVUORO ALLE 13V

                  16.00-16.45   MAILAVUORO YLI 13

                  17.00-18.00   EAGLES

                  18.15-19.15   KAJASTUS F/G jun

                  19.30-20.30   LESTARRES

                  20.45-21.45   MAHAT/LÄMÄRI

                 

 

PE  26.10  15.00-15.45  YLEISÖLUISTELU                                                                                                            

                 16.00-17.00  JOPET

                 17.15-18.15   NAISET

                 18.30-19.30   KAJASTUS M1

                 19.45-20.45   UKKOKONTIOT 

                 21.00-22.00   PENALTY KINGS 

 

 LA 27.1   10.00-11.00   KIEKKOKOULU/YLEISÖLUISTELU

                 11.15-12.15   EAGLES

                 12.30-13.30  LÄTKÄJÄTKÄT/HOULI 

                 13.45-15.00   KOLA GP

                 15.15-16.15   HARRASTE

                 16.30-17.30   JD/SCHENKER

                   

 SU  28.10   10.30-11.30   ABLOY/PUUTALONPOJAT  

                    11.45-12.45   YLEISÖLUISTELU

                    13.00-14.00  VEIJARIT

                    14.15-15.15   HARRASTE

                    15.30-16.30   HARRASTE

                    16.45-17.45   AP/PK

                    18.00-19.15   THERMO