Yhteystiedot

Kontiolahden Kajastus ry

Kontiohalli
Vierevänniementie 6
81100 Kontiolahti
kontiolahden.kajastus@gmail.com

 

 

Hallitus

 

Puheenjohtaja           Mika Kolehmainen 050-3419342  mika.kolehmainen@telemail.fi   

kontiolahden.kajastus@gmail.com

 

Sihteeri/Seurasiirrot Katja Turunen 040-5648121   katja.turunen@hotmail.com

 

Varapj             Jarkko Leppänen   044-5992974       lepi82@hotmail.fi

 

Jäsen              Jasu Salminen 050-3392871  jasu.salminen@outlook.com

 

Jäsen              Marika Kolehmainen 050-5713393 marika.kolehmainen@telemail.fi

 

Jäsen              Kai Hirvonen 040-964 3290

 

 

 

 Jäsen             Jonna Kettunen 050-3476174    jonnak85@gmail.com

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kirjanpito: Tilitoimisto Laskentatulos Oy

Hanne Airaksinen puh: 0400-229 878 sähköposti: hanne.airaksinen@laskentatulos.fi

 

 

Edustusjoukkue

 

    

Valmentaja          Jarkko Leppänen, 044-5992974

Huoltaja               Kimmo Gröhn

 

 

 

Naiset

 

Valmentaja: 

Joukkueenjohtaja: Katja Turunen, katja.turunen@hotmail.com, 040 564 8121

Huolto: 

 

 

Junioripäällikkö

 

Minja Turunen 050-3404006, kajastus.junioripaallikko@gmail.com

 

   
  

 

 

 

 

 

 

U13-juniorit 

 

Valmentaja Samuli Mäkinen

 

Joukkueenjohtaja Mika Kolehmainen, 050-3419342, mika.kolehmainen@telemail.fi

Rahastonhoitaja Marika Kolehmainen, marika.kolehmainen@telemail.fi

 

Huoltaja Kai Hirvonen, Jukka Lamminsalo, Paavo Örn ja Ville Vilanen

 

Kajan alle 12.v. harraste -ryhmä

 

Valmentajat: Jyri Kauppinen ja Janne Vartiainen

 

Joukkueenjohtajat: Miika Huovinen, miksu75@hotmail.com p. 050 505 2436

Marianne Koskinen, marianne_hirvonen@hotmail.com

Rahastonhoitaja: Jonna Kettunen, jonnak85@gmail.com

 

Huoltaja: 

 

Perheluistelu

 

LKK -koordinaattori Markus Väänänen, markus.vaananen@luukku.com, p. 045 103 7501

 

Luistelu-/Kiekkokoulu

 

LKK- koordinaattori Minja Turunen 050-340 4006, minjaturunen@hotmail.com

 

Naisten harrastekiekko

 

Essi, 045-1203085, essi.oinonen@gmail.com

Vilma, 044-0330417, vilmajustander@gmail.com

 

Ukko-Kontiot +35

Petri Itälä 050-310 0966

 

Kunto-Kiekko (miehet ja naiset)

Petri Itälä 050-310 0966