Yhteystiedot

Kontiolahden Kajastus ry

Kontiohalli
Vierevänniementie 6
81100 Kontiolahti
kontiolahden.kajastus@gmail.com

 

 

Hallitus

 

Puheenjohtaja Jasu Salminen      050-3392871   jasu.salminen@outlook.com

 

Sihteeri/ Seurasiirrot Katja Turunen 040-5648121   katja.turunen@hotmail.com

 

Varapj             Antti Heikkinen       050-3315988   kontiolahden.kajastus@gmail.com

 

Jäsen              Petri Hämäläinen   044-0679827   petrihamalainen@elisanet.fi

 

Jäsen             Margareetta Räty 044-3053582

 

Jäsen              Marika Kolehmainen 050-5713393 marika.kolehmainen@telemail.fi

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kirjanpito: Tilitoimisto Laskentatulos Oy

Hanne Airaksinen puh: 0400-229 878 sähköposti: hanne.airaksinen@laskentatulos.fi

 

 

Edustusjoukkue

 

Joukkueenjohtaja  

    

Valmentaja          Jarkko Leppänen, 044-5992974

Huoltaja               Kimmo Gröhn

 

 

 

Junioripäällikkö

 

Minja Turunen 050-3404006, kajastus.junioripaallikko@gmail.com

 

   
  

 

 

 

 

 

 

 

F10-juniorit 

 

Valmentaja Jyrki Kortelainen 050-328 6529

 

Joukkueenjohtaja Mika Kolehmainen, 050-3419342, mika.kolehmainen@telemail.fi

Rahastonhoitaja Marika Kolehmainen, marika.kolehmainen@telemail.fi

 

Huoltaja Pasi Parkkinen

              

 

 

Luistelu/Kiekkokoulu

 

Kontiolahti Minja Turunen 050-340 4006, minja.turunen@hotmail.com

Eno

 

LKK- koordinaattori Minja Turunen 050-340 4006

 

Naisten harrastekiekko

 

Essi, 045-1203085, essi.oinonen@gmail.com

Vilma, 044-0330417, vilmajustander@gmail.com

 

Ukko-Kontiot +35

Petri Itälä 050-310 0966

 

Kunto-Kiekko (miehet ja naiset)

Petri Itälä 050-310 0966

 

 

Kontiohallin jäävuorot

Kai Hirvonen         040-964 3290